22-23 Mayıs 2024 / Online – Canlı

Saat: 20:00 – 23:30

Uygulayıcı Sertifikalı

Eğitimin amacı, mesleki alanda başarınızı artırmak, öğrencilerinizi daha iyi tanımak, onlara bir uzman – eğitimci olarak daha faydalı olmaktır. Okul öncesi ve okul çağı döneminde öğretmenlerin, uzmanların ve ailelerin en sık karşılaştığı davranış problemlerine psiko-pedogojik açıdan nasıl yaklaşılır, çocuğun davranışının alt nedenleri nelerdir? Bu davranış problemleri için çözüm yolları nelerdir? Bu nedenler aile ile nasıl çalışılır ve çözüme kavuşturulur sürecini çözüm teknikleriyle aktarmaktır.

Eğitim İçeriği; 

Tırnak Yeme
Parmak Emme
Yeme Problemleri
Alt Islatma/Dışkı Kaçırma
Çalma Davranışları
Yalan Söyleme
Korku ve Kaygı
Özgüven Geliştirme
Tikler
Kekemelik
İnatla Başa Çıkma
Kural ve Sınır Koyma

Eğitmen: Eğitimci ve Psikoloji Bilim Uzmanı Kenan Azkeskin

İletişim: 0553 815 88 10

*Eğitimlerde ücret iadesi yapılmamaktadır. (Ücret iadeleri yalnızca, eğitim başlama tarihinden en az 7 gün öncesinde belirtilirse gerçekleşmektedir.)

*Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer en az 3 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.

*Yeşil Işık Psikoloji, hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Eğitimin iptali halinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.

*Yeşil Işık Psikoloji, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.