EĞİTİM TARİHİ GÜNCEL DEĞİLDİR. YENİ TARİHİMİZ HENÜZ BELİRLENMEMİŞTİR.

Saat: 10:00 – 18:00

Uygulayıcı Sertifikalı

Personita kartları terapötik kartlar içinde hem bireysel danışmada hem de çift aile danışmasında en sık kullanılan kartlardan biridir. 77 adet portre ve 44 adet soyut insan figüründen oluşan 2 ayrı kart grubundan oluşmaktadır ve 2 grup ayrı şekillerde kullanılmaktadır. Çocuk, ergen ve yetişkinlerle danışmada kullanılabilen kartlar, çağrışımlar aracılığıyla iç dünyamızı ve anılarımızı harekete geçirmektedir. Bu çağrışımlar danışmada hem danışanı hem de onun öyküsünü almakta oldukça kolaylaştırıcı bir araçtır. Diğer yandan danışanın danışma amaçlarını netleştirmede ve sürecini görmesinde de etkin şekilde kullanılabilmektedir. En çok da duyguların danışma odasına getirilmesini, fark edilmesini ve dışavurumunu sağlamaktadır. Bu eğitimde her iki kart grubunun da farklı yaş gruplarında ve farklı amaçlarla kullanılmasına yönelik beceriler teorik ve uygulamalı olarak ele alınmaktadır.

Eğitmen: Doç. Dr. Durmuş Ümmet

İletişim : 0553 815 88 10

* Eğitimlerde ücret iadesi yapılmamaktadır. (Ücret iadeleri yalnızca, eğitim başlama tarihinden en az 7 gün öncesinde belirtilirse gerçekleşmektedir.)

*Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer en az 3 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.

*Yeşil Işık Psikoloji, hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Eğitimin iptali halinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.

*Yeşil Işık Psikoloji, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.